KONST / Litografier / Färglitografi 14487047
nr 1448 7047
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skärgård. Signerad, numrerad 485/500. Färglitografi, bildmått: 29x43, yttermått inklusive ram: 44x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:41:38
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson